Predaj

Hľadáte zánovné alebo použité lyže, detské lyže, snowboard, topánky, prilby alebo iné vybavenie? Radi vám ponúkneme veľký výber lyží (športové, rekreačné, detské, juniorské aj dámske). Väčšina lyží sa dováža zo zahraničia, prevažne zo Švajčiarska. Pôvod lyží a topánok je z menších požičovní, testovacieho centra. Všetky lyže sú už servisované, v perfektnom stave. Funkčnosť lyžiarskeho viazania kontrolujeme v našom servise, nastavujeme podľa parametrov lyžiarov.

o tento sortiment je veľký záujem. Po celú zimu udržiavame plnú ponuku. Možnosťou je “spätný odkúp” – výbavu vykúpime hneď.

Ak nechcete kupovať na slepo, lyže vám zapožičiame na vyskúšanie, ak sa vám budú páčiť odpočítame cenu zapožičania. U nás NIČ neriskujete !! 🙂

 

Pre väčšie skupiny a školské výcvikové kurzy ponúkame individuálne ceny. V prípade záujmu sa spýtajte priamo v predajni alebo nás kontaktujte.

 

Za výhodných podmienok je možné odkúpiť vybavenie z požičovne alebo využiť celosezónne požičovné.

Máte ešte zachovalé lyže alebo iné športové vybavenie, ale pokukujete po novom?

Kúpte si u nás nové a my od vás tie staré vykúpime. To oceníte hlavne u detských lyží, kedy vaši potomkovia zo starých zakaždým rýchlo vyrastú.

Vykupujeme formou protiúčtu, čo znamená, že Vám odpočítame z Vášho nákupu cenu, na ktorej sa vopred dohodneme (individuálne sa dá dohovoriť aj samostatný výkup bez protiúčtu).