Predaj

V našej predajni sa špecializujeme na predaj jazdených a nových lyží, lyžiarok a zimných doplnkov. Disponujeme širokým výberom zjazdových lyží, lyžiarok a snwoboardov pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii.  Všetky lyže sú už servisované, v perfektnom stave. Pri zakúpení lyží je u nás samozrejmosťou nastavenie na požadované parametre. Poskytujeme záruku na použitý tovar 1 rok.

O tento sortiment je veľký záujem. Po celú sezónu udržiavame plnú ponuku. Možnosťou je “spätný odkúp” – výbavu vykúpime hneď.

Ak nechcete kupovať na slepo, lyže vám zapožičiame na vyskúšanie.Ak sa  vám budú páčiť, odpočítame cenu zapožičania. U nás NIČ neriskujete !! 🙂

 

Pre väčšie skupiny a školské výcvikové kurzy ponúkame individuálne ceny. Na lyžiarsky kurz poskytujeme 20% zľavu z ceny požičovného.

 

Za výhodných podmienok je možné odkúpiť vybavenie z požičovne alebo využiť celosezónne požičovné.

Máte ešte zachovalé lyže alebo iné športové vybavenie, ale pokukujete po novom?

Kúpte si u nás nové a my od vás tie staré vykúpime. To oceníte hlavne u detských lyží, kedy vaši potomkovia zo starých zakaždým rýchlo vyrastú.

Vykupujeme formou protiúčtu, čo znamená, že Vám odpočítame z Vášho nákupu cenu, na ktorej sa vopred dohodneme (individuálne sa dá dohovoriť aj samostatný výkup bez protiúčtu).

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.